- Etusivu
- Liikelahjat ja logotuotteet
- Liikelahjat
- Sisustus
- Sisustustuotteet
- Avaimenperä nahkaa
Miiko Design
Avaimenperä nahkaa
Saatavilla heti
5 kpl
SKU
550568
Minimalistisen tyylikäs avaimenperä on valmistettu vastuullisesti hirvennahasta Suomessa. Avainrenkaaseen on helppo kiinnittää avaimet. Avaimenperän pikalukolla kiinnität avaimenperän helposti vyölenkkiin tai laukkuun ja löydät avaimet aina kun niille on tarvetta.
Sinun tulee kirjautua sisään ennen kuin voit lisätä tuotteita tallennettuun ostoskoriin tai luoda uusia tallennettuja ostoskoreja.
Tuotekuvaus
GTIN-koodi: 6430070591322
Tyylikäs avaimenperä, joka on valmistettu hirvennahasta. Koko 14x3cm. Avaimenperään on helppo kiinnittää avaimet ja avaimenperän voi helposti kiinnittää pikalukolla laukkuun tai housujen vyölenkkeiin. Hirvennahka on peräisin pohjolan metsissä käyskentelevistä hirvistä. Hirvennahka valmistetaan vastuullisesti Suomessa, hirviä ei lopeteta nahan vuoksi. Materiaalina hirvennahka on todella pehmeää. Aito luonnonmateriaali on kestävää ja se säilyy kauniina pitkään.
Kysy lisää tuotteesta
Jaa tuote
Ominaisuudet
UNSPSC
55121504
Tuotteen väri
Musta
Korkeus mm
140 mm
Myyntierä 2
10
Toimituskulut
Toimituskulut lisätään kuljetustapakohtaisen hinnoittelun mukaan.
Liittyvät tuotteet